MSCD43-2R2MT
MFR.Part #
MSCD43-2R2MT
JLCPCB Part #
C915166
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.95A 2.2uH 47mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS