MSCD105-221KT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MSCD105-221KT
JLCPCB Part #
C915231
Package
SMD,10x9mm
Description
220uH 470mA 780mΩ Unshielded Inductor ±10% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS