MPN4020S4R7MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MPN4020S4R7MT
JLCPCB Part #
C52024159
Package
SMD,4x4mm
Description
123mΩ 2.2A 4.5A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS