MPN3015S220MT
MFR.Part #
MPN3015S220MT
JLCPCB Part #
C52024139
Package
SMD,3x3mm
Description
1.15A 22uH 750mA 762mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS