MNR8065T6R8MT
MFR.Part #
MNR8065T6R8MT
JLCPCB Part #
C19190462
Package
SMD,8x8mm
Description
22mΩ 5.2A 6.8uH 8A ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS