MNR8065T680MT
MFR.Part #
MNR8065T680MT
JLCPCB Part #
C18222128
Package
SMD,8x8mm
Description
1.55A 182mΩ 3.2A 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS