MNR8040T6R8MT
MFR.Part #
MNR8040T6R8MT
JLCPCB Part #
C18222112
Package
SMD,8x8mm
Description
24mΩ 3.6A 5.2A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS