MNR8040T560MT
MFR.Part #
MNR8040T560MT
JLCPCB Part #
C18222118
Package
SMD,8x8mm
Description
1.7A 148mΩ 56uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS