MNR6028T6R8MT
MFR.Part #
MNR6028T6R8MT
JLCPCB Part #
C18222084
Package
SMD,6x6mm
Description
2.6A 3A 47mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS