MNR6028T4R7MT
MFR.Part #
MNR6028T4R7MT
JLCPCB Part #
C18222083
Package
SMD,6x6mm
Description
3.3A 3.4A 30mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS