MNR5040T1R8MT
MFR.Part #
MNR5040T1R8MT
JLCPCB Part #
C18222065
Package
SMD,5x5mm
Description
1.8uH 16mΩ 6.4A ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS