MNR5040T1R5MT
MFR.Part #
MNR5040T1R5MT
JLCPCB Part #
C18222064
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 15mΩ 4.8A 7.3A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS