MNR5012T2R2MT
MFR.Part #
MNR5012T2R2MT
JLCPCB Part #
C18222041
Package
SMD,5x5mm
Description
2.2uH 2A 3.2A 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS