MNR5012T1R5MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MNR5012T1R5MT
JLCPCB Part #
C18222040
Package
SMD,5x5mm
Description
1.5uH 3.8A 72mΩ ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS