MNR4030T6R8MT
MFR.Part #
MNR4030T6R8MT
JLCPCB Part #
C18222030
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 3A 6.8uH 90mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS