MNR4030T2R2MT
MFR.Part #
MNR4030T2R2MT
JLCPCB Part #
C18222024
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 3.2A 30mΩ 5.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS