MNR4030T150MT
MFR.Part #
MNR4030T150MT
JLCPCB Part #
C18222032
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.8A 15uH 190mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS