MNR4020T6R8MT
MFR.Part #
MNR4020T6R8MT
JLCPCB Part #
C18222015
Package
SMD,4x4mm
Description
1.6A 125mΩ 2.4A 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS