MNR4020T680MT
MFR.Part #
MNR4020T680MT
JLCPCB Part #
C18222021
Package
SMD,4x4mm
Description
1.06Ω 500mA 670mA 68uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS