MNR4020T4R7MT
MFR.Part #
MNR4020T4R7MT
JLCPCB Part #
C18222013
Package
SMD,4x4mm
Description
2.5A 2A 4.7uH 75mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS