MNR4020T470MT
MFR.Part #
MNR4020T470MT
JLCPCB Part #
C18222020
Package
SMD,4x4mm
Description
47uH 610mA 710mΩ 810mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS