MNR4020T100MT
MFR.Part #
MNR4020T100MT
JLCPCB Part #
C18222017
Package
SMD,4x4mm
Description
1.2A 1.7A 10uH 165mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS