MNR4018T220MT
MFR.Part #
MNR4018T220MT
JLCPCB Part #
C18222010
Package
SMD,4x4mm
Description
22uH 360mΩ 850mA 880mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS