MNR3015T4R7MT
MFR.Part #
MNR3015T4R7MT
JLCPCB Part #
C18221990
Package
SMD,3x3mm
Description
1.4A 125mΩ 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS