MNR3015T100MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MNR3015T100MT
JLCPCB Part #
C18221992
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 250mΩ 920mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS