MNR1050T821MT
MFR.Part #
MNR1050T821MT
JLCPCB Part #
C18222157
Package
SMD,10x10mm
Description
2.73Ω 820uH 900mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS