MNR1050T6R8MT
MFR.Part #
MNR1050T6R8MT
JLCPCB Part #
C18222142
Package
SMD,10x10mm
Description
37mΩ 6.8uH 9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS