MNR1050T471MT
MFR.Part #
MNR1050T471MT
JLCPCB Part #
C18222154
Package
SMD,10x10mm
Description
1.2A 1.43Ω 470uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS