MNR1050T470MT
MFR.Part #
MNR1050T470MT
JLCPCB Part #
C18222147
Package
SMD,10x10mm
Description
163mΩ 2A 3.3A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS