MNR1050T331MT
MFR.Part #
MNR1050T331MT
JLCPCB Part #
C18222153
Package
SMD,10x10mm
Description
1.1Ω 1.4A 330uH 850mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS