MNR1050T220MT
MFR.Part #
MNR1050T220MT
JLCPCB Part #
C18222145
Package
SMD,10x10mm
Description
2.7A 22uH 4.3A 85mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS