MNR1050T150MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MNR1050T150MT
JLCPCB Part #
C18222144
Package
SMD,10x10mm
Description
15uH 3.2A 59mΩ 6A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS