MLW1608RD-100MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLW1608RD-100MT
JLCPCB Part #
C2885960
Package
0603
Description
10uH 1Ω 25MHz 270mA 380mA 9@1MHz Wire-wound chip inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS