MLI1608F-5R6KT
MFR.Part #
MLI1608F-5R6KT
JLCPCB Part #
C2885865
Description
1.55Ω 22MHz 35@4MHz 5.6uH 5mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS