MLI1608F-1R0KT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLI1608F-1R0KT
JLCPCB Part #
C2885856
Package
0603
Description
1uH 25mA 35@10MHz 600mΩ 75MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS