MLI1005F-2R7KT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLI1005F-2R7KT
JLCPCB Part #
C2885842
Package
0402
Description
10mA 2.4Ω 2.7uH 20@10MHz 28MHz ±10% 0402 Inductors (SMD) ROHS