MLB3216F-310T
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB3216F-310T
JLCPCB Part #
C2844606
Package
1206
Description
1 2A 31Ω@100MHz 50mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS