MLB1608F-182T
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB1608F-182T
JLCPCB Part #
C2844573
Package
0603
Description
1 1.1Ω 1.8kΩ@100MHz 50mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS