MLB1005F-310T
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB1005F-310T
JLCPCB Part #
C2844529
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 200mΩ 300mA 31Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS