MLB1005F-241T
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB1005F-241T
JLCPCB Part #
C2844538
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 240Ω@100MHz 500mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS