MLB1005F-221T
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MLB1005F-221T
JLCPCB Part #
C2844537
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 150mA 220Ω@100MHz 450mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS