MCMB-1030-2R2MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MCMB-1030-2R2MT
JLCPCB Part #
C18222199
Package
SMD,11x10mm
Description
14A 2.2uH 9.73A 9Ω ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS