MCMB-0650-6R8MT
MFR.Part #
MCMB-0650-6R8MT
JLCPCB Part #
C18222197
Package
SMD,7x6.6mm
Description
41Ω 4A 6.3A 6.8uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS