MCMB-0630-100MT
MFR.Part #
MCMB-0630-100MT
JLCPCB Part #
C18222193
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10uH 3.8A 5.5A 68Ω ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS