MCMB-0618-4R7MT
MFR.Part #
MCMB-0618-4R7MT
JLCPCB Part #
C18222180
Package
SMD,7x6.6mm
Description
3.5A 4.7uH 5A 62Ω ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS