MCMB-0530-1R0MT
MFR.Part #
MCMB-0530-1R0MT
JLCPCB Part #
C18222176
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10A 14mΩ 1uH 7.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS