MCMB-0520-4R7MT
MFR.Part #
MCMB-0520-4R7MT
JLCPCB Part #
C18222174
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
3.5A 4.7uH 4A 73Ω ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS