MCMB-0520-2R2MT
MFR.Part #
MCMB-0520-2R2MT
JLCPCB Part #
C18222173
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 32Ω 6.5A 6.5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS