MCMB-0518-6R8MT
MFR.Part #
MCMB-0518-6R8MT
JLCPCB Part #
C18222170
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
120Ω 2.4A 3.4A 6.8uH ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS