MCMB-0518-2R2MT
Extended
Manufacturer
MetalLions
MFR.Part #
MCMB-0518-2R2MT
JLCPCB Part #
C18222168
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 35Ω 4.2A 6A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS